Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The color is very beautiful and mate Value for money: very beautiful
Màu sắc: màu đen
Price: 201.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 165 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2312142020471843 |
Author: s***9
Date:
Review: The color is very beautiful and mate Value for money: very beautiful
Màu sắc: màu đen
Author: 2***9
Date:
Review: I'm happy with the hair it looks good on me
Màu sắc: màu đen
Author: p***a
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: Nice in actual.will buy again.
Màu sắc: màu đen
Author: s***a
Date:
Review: this is the cutest wig i must say i love it😍😍😍
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm